Centrum prasowe

Hand Spinner – trend w handlu 2017

June 4, 2017

Ponad rok trwało oczekiwanie handlu na nowy hit sprzedażowy. W końcu na horyzoncie pojawił się megatrend, który przez kilka miesięcy zapewni handlowcom wzrost obrotów  i uatrakcyjni ofertę handlową.

 

Hand Spinner są trendproduktem w handlu 2017

Wyszukiwania w google według słów kluczowych „Hand Spinner“ lub „Fidget Spinner“ eksplodują na całym świecie

już od końca kwietnia bieżącego roku.

W międzyczasie każdego dnia ponad 1.000 handlowców poszukuje dostawców produktu „Hand Spinner” lub „Fidget Spinner” na platformach handlowych zentrada (http://www.zentrada.pl).

 

„Mega trendowe produkty są w handlu rzadkością - zapowiadają wzrost obrotów, ale zmagają się ze skróconym cyklem żywotności. Szczególnie Internet jest tutaj katalizatorem skracającym okres popularności „megatrendu”. Dlatego zalecamy naszym kupcom szybkie działanie i tym samym podkreślamy zalety naszych platform handlowych dla efektywnego pozyskania towaru na odsprzedaż” – stwierdza Ingo Schloo, prezes zentrada.network.

 

Na wielu podwórkach szkolnych Europy Zachodniej już od tygodni dzieci zabawiają się małymi „Spinnerami”. Także w mediach społecznościowych jest to już wszechobecny temat. Tylko w ostatnich dniach w popularnym serwisie internetowym zostało opublikowanych ponad 50.000 filmików wideo na temat „Fidget Spinner”. Lada chwila trend ten eksploduje również w Polsce.

 

Historia tych małych gadżetów sięga lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, gdzie „Hand Spinner” zostały zaprojektowane dla osób z problemami nerwowymi w górnych kończynach i były stosowane głównie w terapii hiperaktywnych dzieci lub terapii dzieci z autyzmem. „Fidget” to angielskie słowo odpowiadające naszemu „wiercipięcie”, a „Figet Spinner” to gadżet pozwalający uspokoić i zredukować stres oraz zaniepokojenie. W międzyczasie gadżet ten stał się megahitem sprzedażowym i trendem w handlu 2017.

 

Zentrada z ponad 70.000 pozycjami produktów w obszarze asortymentów zabawek i upominków jest jednym z wiodących źródeł krótkoterminowego uzupełnienia asortymentu towarowego dla drobnych sklepów detalicznych. Platforma handlowa oferuje przedsiębiorcom unikatowy wybór i porównanie towaru z możliwością złożenia oraz pełnej realizacji zamówienia online poprzez serwis TradeSafe. Dostawcy na zentrada realizują zamówienia z własnego magazynu i będąc jednocześnie producentem lub importerem towaru są w stanie zaoferować najkorzystniejszą cenę zakupu towaru. W dynamicznym handlu produktami trendowymi najlepsze oferty są też szybko wyprzedane. Dlatego szybkie i konsekwentne zaopatrzenie się w towar są czynnikami decydującymi o sukcesie handlowca. Nawet jeżeli dojdzie do problemów, uszkodzeń lub  opóźnień w dostawie to kupujący jest na zentrada objęty ochroną TradeSafe i tym samym zabezpieczony przed stratami.

 

 

Dalej do galerii tematycznej „Zabawki & Gadżety” na zentrada:

https://www.zentrada.pl/purchase/salesroom.cfm/hurtownia-Zabawki--Gad_ety/:var:site:buyersWorld:menue:H04M1?freezed=%28%3FHG%2BQL_%3CS%5EX%20%0A

 

 

Notka prasowa dostępna jest również pod:

http://zentradanetwork.eu/plnetworkpresse

przeczytaj artykuł 

Barometr trendów na zentrada: maj - sierpień 2016 - Pierwsze miejsce dla Pokemonów

October 27, 2016
przeczytaj artykuł

Hit Disney’a - Frozen znów na pierwszym miejscu przed Minionkami i Star Wars

May 18, 2016
przeczytaj artykuł

FreeD! - bezpłatne i nielimitowane dostawy dla zakupów hurtowych na zentrada

November 24, 2015
przeczytaj artykuł

Frozen ustąpił miejsca Minionkom

September 15, 2015
przeczytaj artykuł

Service-Award 2014: zentrada wyróżnia najlepszych dostawców towaru wielobranżowego

April 2, 2014
przeczytaj artykuł